KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16066433
nr 1606 6433
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 43/150, bladets mått: 48x38, oramat löst blad
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
måndag 18 mars 2024
kl 20:02:40